Revolučná technológia

Konštrukčným systémom sa radí medzi montované domy tzv. sendvičové stavby. Základom je precízne spracovaný oceľový skelet, ktorý tvorí kostru domu. Ten je vyplnený vnútornou izoláciou v celej hrúbke steny a z vonkajšej strany izolovaný kontaktným zatepľovacím systémom. Vďaka použitým materiálom kombinujeme výhody drevostavieb a murovaných domov, čo sa odráža v extrémnej stabilite a vynikajúcich statických vlastnostiach domu.

Dom so „strojárskou presnosťou“, ktorý vyzerá rovnako vo vašich predstavách ako aj v skutočnosti. Na rozdiel od konštrukcie z dreva sa nikdy nebude krútiť, pukať, praskať, pretože neabsorbuje vlhkosť. To znamená menej problémov s údržbou, ako sú dopraskané steny, spoje okien, dverí a pod. Budete sa tešiť z rovných stien, pravouhlých rohov a hladkých povrchov po celú dobu životnosti domu.

Komfort je súčasťou nášho domu. Vďaka nadštandardným akustickým vlastnostiam vonkajších a vnútorných stien (používame steny so zosilnenou izoláciou) rešpektujú domy vaše právo na ticho a kľud. Budete prekvapení, ako dokážu zamedziť prieniku hluku z vonku do vnútra i medzi miestnosťami navzájom.

Do komfortu patrí aj to, či vám dom sám bez straty tepla zabezpečí prevetranie miestností. Sú prípady, keď si pozvete domov viac priateľov, prípade organizujete väčšiu oslavu a vzduch je vydýchaný, bez toho, aby ste si to všimli, dom to poznal a začal viac vetrať. Výmena vzduchu prebehla v jeho priestoroch využitím riadeného vetrania, a to i pri zatvorených oknách. Samozrejme, že je možné v miestnostiach otvárať okná, ale nie je to v podstate nutné. Zdravý vzduch bez prachu a peľu tak máte bez prestávky automaticky zaistený 24 hodín denne.

Našim klientom ponúkame široké možnosti ako bývať rýchlo, zdravo, komfortne a ekologicky.